کتاب مکانیک خاک های غیر اشباع فردلاند

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، جهت انجام پروژه درسی، سه فصل اول کتاب مکانیک خاک‌های غیر اشباع را می‌توانید از لینک های زیر دریافت نمایید.

Soil Mechanics for Unsaturated Soils, Fredlund and Rahardjo

Chapter 1: Introduction to Unsaturated Soil Mechanics

Chapter 2: Phase Properties and Relations

Chapter 3: Stress State Variables

فایل گروه بندی جهت هماهنگی و انجام پروژه را نیر از اینجادریافت کنید.

جلسه توجیهی کارآموزی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴

دانشجویانی که در نیمسال اول سال تحصیلی 95-94 درس کارآموزی را با من اخذ نموده‌اند جهت شرکت در جلسه توجیهی کارآموزی روز دوشنبه چهارم آبان ماه ساعت 13 در دفتر گروه عمران حاضر شوند. 

شما می‌توانید راهنمای انجام دوره کارآموزی و تهیه گزارش پایان دوره به همراه فرم‌های لازم را از آدرس زیر دریافت نمایید.

دستورالعمل انجام دوره کارورزی

همچنین جهت عضویت در گروه کلاسی و با خبر شدن از اطلاعیه های فوری احتمالی، می‌توانید یک پیامک با متن 94166 به شماره 5000121212071 بفرستید.

دانشجویان دروس مکانیک خاک ۱ و مهندسی پی کارشناسی پیوسته عمران

سلام دوستان،

متاسفانه به دلایل شخصی قادر به حضور در جلسه امروز دوشنبه سیزدهم مهرماه نیستم. این غیبت مجددا در جلسه دوشنبه هفته آینده بیستم مهرماه هم تکرار خواهد شد و اولین جلسه این نیمسال 27 مهر تشکیل خواهد شد. پوزش من را از این بابت بپذیرید.  لطفا تا آن زمان موارد زیر را انجام دهید.

اگر تاکنون عضو سامانه پیامکی کلاس خود نشده‌اید، میتوانید با فرستادن کد 94144 برای دانشجویان مکانیک خاک 1 و کد 94155 برای دانشجویان مهندسی پی به شماره 5000121212071 عضو سامانه شده و از موارد اضطراری با پیامک مطلع شوید.

جزوه کلاسی را نیز میتوانید ازلینک‌های زیر دریافت کنید. این جزوه، نسخه پی دی اف اسلایدهای کلاسی است که توصیه میکنم در کلاس به همراه داشته باشید و با استفاده از توضیحات کلاسی آن را کامل کنید.

Continue reading دانشجویان دروس مکانیک خاک ۱ و مهندسی پی کارشناسی پیوسته عمران