معرفی مرجع برای آزمون زبان فنی

سلام،

دانشجویان عزیزی که در این نیمسال درس زبان فنی را با من دارید برای آمادگی جهت آزمون پایان ترم به ترتیب زیر عمل کنید:

-اول اسم، شماره دانشجویی، درسی که با من گرفتید و شماره تماس خودتون را به آدرس ایمیل Jondyshapoor@gmail.com ارسال کنید. این آدرس ایمیل از منوی سایت و قسمت “تماس با من” هم قابل مشاهده است.

-دوم، یک پیامک به شماره 5000121212071 بفرستید تا شماره شما در گروه درسی زیان فنی ثبت بشه و در مواقع اضطراری مثل جابجایی زمان آزمون امکان اطلاع رسانی داشته باشیم. محتوای پیامک تنها عدد 95211 باشد. در صورت موفقیت آمیز بودن عضویت، یک پیامک تایید دریافت خواهید کرد.

-سوم، از طریق صفحه اطلاع رسانی گروه عمران پیگیر زمان برگزاری ازمون باشید. من تا اطلاع ثانوی اهواز نیستم و به همین دلیل تعیین زمان آزمون از الان کمی مشکل هست.

-چهارم، مشخصات آزمون پایان نیمسال شما به صورت زیر خواهد بود:

مرجع آزمون: انگلیسی برای دانشجویان رشته مهندسی عمران تالیف دکتر محمد عزمی

درس اول (گسیختگی در اثر تغییر شکل های الاستیک) و درس دوم (سیستم های نیرو)

چندین راهنما از این کتاب در بازار موجود است و میتوانید یک نمونه از راهنماهای موجود، تالیف مهندس وجودی، را از این آدرس دریافت کنید:

http://www.vojoudi.com/civil/education/lan/index.htm

شیوه سوالات آزمون شامل سوالات چند گزینه ای، درک مطلب، و ترجمه یک متن کوتاه به فارسی است. با توجه به محدود کردن تعداد درس ها، انتظار من آمادگی کامل شما و آشنایی با معنی و کاربرد تمامی کلمات موجود در دروس تعیین شده است. همچنین جملات استفاده شده در امتحان لزوما جملات استفاده شده در متن دروس نیستند و تنها کلمات اصلی موجود در متن درس در آن ها به کار برده شده است.

در انتها، دقت داشته باشید که با توجه به شرایط شما دوستان و زمان باقی مانده تا آزمون، تعداد دروس رو بسیار محدود کردم. این تنها ارفاقی هست که می‌توانم انجام بدهم و از اینجا به بعد مسئولیت قبولی و یا خدای ناکرده رد در پایان نیمسال را مستقیما بر عهده دانشجو می‌دانم. امیدوارم، در روز برگزاری آزمون، با اطلاعات مورد نیاز بر سر جلسه حاضر باشید.

با آرزوی موفقیت برای شما